Ajo është këngëtarja e momentit, por dje në Lovebox fokusi nuk ishte në zërin e Rita ORA-s. Këngëtarja e hitit Hot Right Now performoi në skenën e festivalit të muzikës në Parkun Viktoria të Londrës, por nuk shkoi gjithçka mirë për të, pasi në një moment këngëtares i rrëshqasin të brendshmet dhe i doli gjoksi jashtë, deri sa ajo po kërcente në skenë. Bjondina bukuroshe e cila është e lindur në Kosovë ishte e veshur me një xhaketë sportive të bardhë dhe pantallona prej dantelle.
Ndërkohë që episodi i “pakëndshëm nuk e pengoi Rita Orën, pasi ajo ka vazhduar me performancën e saj me një buzëqeshje në fytyrën për kënaqësinë e turmës.
SHPËRNDAJE