WESTWOOD, CA - MARCH 22:  Actress/singer Rihanna arrives at the Los Angeles premiere of 'HOME' at Regency Village Theatre on March 22, 2015 in Westwood, California.  (Photo by Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

Vetëm pothuajse një ditë para se në të gjithë botën të shënohen Krishtlindjet, Rihanna është rikthyer në vendlindjen e saj në Barbados.

Këngëtarja e famshme amerikane ka postuar në Snapchat pamje duke dalë nga një aeroplan privat në momentin që ka arritur në aeroportin e Bridgetown në ishullin ku jeton familja e saj, transmeton arbresh.info.

Bukuroshja 28 vjeçare dukej shumë e relaksuar, e veshur me pantallona xhinse, me një jakne të zezë dhe sandale po ashtu të zeza.3b9a89f700000578-4063472-swag_the_immensely_confident_pop_diva_wore_a_shirt_emblazoned_wi-a-66_14825623483673b9a89ff00000578-4063472-back_home_rihanna_28_exited_a_private_jet_trailed_by_a_bodyguard-m-65_1482562334138

SHPËRNDAJE