Pas fitores së mbrëmshme në Bernabeu nga Barcelona,ku ishte një ndeshje mjaftë e diskutueshme për sa i përketë korrektësisë së futbollistëve dhe ndërhyrjes së gjyqtarit.

Kartuqi ndaj Pepe,përjashtimi i Mourinhos,si dhe veprimet e turpshme të portierit të dytë nga të Barcelonës Pinto do të merren në konsideratë nga bordi i UEFA-së dhe sigurishtë brenda pak ditësh do të merren masat e duhura,raportojnë mediat spanjolle.

SHPËRNDAJE