(AIK-Presheva Jone)

Srategu i Real Madid,Jose Mourinho është future në garë bashkë me Tottenhem dhe Juventus për anësorin e Liverpoolit Glen Jonson.

Pas deklasimit të klubit madrilène nga Barcelona në “El Classico” me rezultat 5:0,në zhveshtore “Special One” futbollstëve të tij u kishte thënë që të mos prononcoheshin për media për 48 orë.

Megjithëatë,këtë rregull e kishte thuer Sergio Ramos I cili para gazetarëve kërkoi falje për atë kartuq të kuq të marrë në fund të takimit,dhe kjo do të jetë arsyeja pse,Ramos ndoshta mund të largohet nga klubi,deklarojnë burime të afërta me klubin.

SHPËRNDAJE