Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, z. Agim Ademi është takuar me legjendën braziliane të mesfushës, ish-yllin e Arsenalit, Gilberto Silvan.

Ademi dhe Silva janë takuar pranë trofeut të kupës së botës e cila po qëndron në Prishtinë, të turin e sajë gjatë këtij viti, kur edhe pritet të mbahet kampionati botërorë në Katar.

 

SHPËRNDAJE