(AIK-Presheva Jone)

Presidenti i Real Madrid është nxehur kohëve të fundit me trainerin portuge Jose Mourinhon i cili këmbngul se klubi duhet të sjell një sulmues,përderisa presidenti Perez ka deklarur se nuk do të ketë transferime në Janar.

Pas humbjes së dy pikëve kundër Almerias,Jose Mourinho në konferencë për media i ka bërë thirrje të hapur presidentit që të sjellë një sulmues pasi që nevoja për të është e paevitueshme.

Ndërkohë që presidentit i clubit Florentino Perez ka deklaruar edhe një herë se nuk do të ketë përforcime në muajin janar dhe se i ka kërkuar Mourinhos që të mos e dëgjoj më duke bërë deklarata të tilla pasi që ai vetë i ka komplikuar punët e veta.”Nuk do të ketë përforcime në janar,e përsëris,nuk do të ketë” ka përfunduar Perez.

SHPËRNDAJE