Kjo është Paula Labaredas e cilësuar si një tifoze special e kombëtares së Portugalisë dhe veçanërisht e sulmuesit madrilen Cristiano Ronaldo. Modelja dhe aktorja e njohur po ndjek kombëtaren në të gjitha ndeshjet në stadium ndërsa në këto foto vjen në të brendshme në të cilat është stampuar flamuri kombëtar.

SHPËRNDAJE