pogba-2-e1478540595907-780x439

Pogba: “Te Juventus isha si në pushime verore, e kam ditur se do kthehesha te Manchester United.”

Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, ka bërë shaka me Juventusin teksa theksoi se te Mançester United është si në shtëpinë e tij.

Paul Labile Pogba thotë se ai e ka ditur gjithmonë se do të kthehet dhe se te Juve ishte thjeshtë si në pushimet e verës.

“Unë e kam ditur gjithmonë se do të kthehem. Ishte sikur të shkoja në pushim veror, seriozisht. Asgjë nuk ka ndërruar për mua, jam i njëjti person”, deklaroi Paul Labile Pogba.

Për rikthimin e tij në shtëpi “nga pushimet”, Djajtë e Kuq paguan 132 milionë euro rekord.

SHPËRNDAJE