Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli është takuar me delegacionin amerikan nga shteti i Iowa-s me në krye gjeneralin Tymothy Orr.

Postimi i plotë:

Kënaqësi dhe ndjenjë e veqantë që pas kthimit nga turneu diplomatik të takoj delegacionin amerikan nga shteti i Iowa-s me në krye gjeneralin Tymothy Orr.

Republika e Kosovës i është mirënjohëse thellësisht SHBA-së.

SHPËRNDAJE