zluliDje kanë përfunduar ndeshjet e fundit të fazës së grupeve në Champions League

Ndërsa “Goal” ka përpiluar formacionin më të mirë të kësaj faze, dhe për befasi aty nuk gjendet Ronaldo, transmeton Sportali.net.

Në këtë formacion janë edhe dy futbollistë të skuadrës daneze Koebenhavn, dy nga Arsenali, dy nga Real Madrid, dhe me nga një futbollist përfaqësohet, Juventus, Atletico Madrid, Porto, Sevilla dhe Barcelona.

Në foton e mëposhtme mund ta shihni formacionin më të mirë të fazës së grupeve të Champions League.

 

SHPËRNDAJE