Ndonëse kanë qarkulluar zëra për një ndarje mes saj dhe Lewis Hamilton, këngëtarja e njohur Nicole Scherzinger ka mohuar gjithçka.Gjatë një interviste në një emision televiziv së bashku me grupin, me të cilin ajo është mentore në X-Factor, Scherzinger ka komentuar edhe për lidhjen e saj me Hamilton.

“Unë dhe i dashuri im jemi shumë mirë, kjo është e gjitha. Ne po kalojmë shkëlqyeshëm me njëri-tjetrin,” është shprehur këngëtarja.

Nicole dhe Lewis janë kthyer së bashku në fillim të këtij viti pasi ishin ndarë për një periudhë kohore.

SHPËRNDAJE