Capture-650x358Mbrojtësi i Valencias, Shkodran Mustafi kërkohet nga dy klube të mëdha evropiane.
Mbrojtësi i Valencias, Shkodran Mustafi mund të largohet nga klubi, gjatë afatit kalimtar të verës.

Bayern Munich dhe Manchester United kanë shprehur interesim për transferimin e tij, raporton “Fichajes”, përcjell “Lajmi.net”.
Reprezentuesi gjerman është një prej futbollistëve kryesorë në Mestalla.
Dhe, kjo ka bërë që të zgjojë interesim nga dy prej klubeve më të mëdha evropiane.

SHPËRNDAJE