(AIK-Presheva Jone)
Jose Mourinho me sa duket ka vendosur që ta sjellë një playmaker klasi sic është Spanjolli kapiten i Arsenalit Cesk Fabregas.
Për të sjellur yllin spanjoll të premier ligës angleze në spanjë tek klubi mbretërorë,traineri i Real Madrid,Jose Mourinho ka vendoaur që të merret vetë me të për ta bindur.
Real Madridi është i gatshëm që të dërgoj një ofertë prej 35 mln euro për Fabregas dhe është i gatshëm që si pjesë e bisedimeve të futet edhe Lass,Mahmadu,Gago ose Garay
SHPËRNDAJE