(AIK-Presheva Jone)


Mesfushori me tipare sulmuese,braziliani Riki Kaka’ është kthyer në formacionin madrilen në ndeshjen kundër Levantes në ndeshje të cilën ai luajti shumë mirë edhe pse nuk i kishte minuatat e duhura.

“Ne  e dimë pozitën në të cilën gjendemi dhe besoj se edhe ju të gjithë mund ta kuptoni se është e patjetërsueshme që Kaka’ të filloj nga minuta e parë. Pas lëndimit të Higuain është ai zgjedhja e vetme klasi i cili mund të i japë dinamizëm skuadrës dhe të ecim përpara duke mos ndier mungesën e Argjentinasit” është shprehur për Markan sot Mourinho

SHPËRNDAJE