Suarez i ka thurur lavde yllit të Barcelonës. Lionel Messi

 

Lionel Messi ka marr lëvdata nga shoku i skuadrës, Luis Suarez, pas fitores ndaj Athletic Bilbaos (3:1) në Copa del Rey.

 

Sipas sulmuesit uruguaian Messi është lojtari më i mirë në botë, përcjell gazeta Express.

 

“Ai është më i miri në botë dhe këtë tregon në çdo ndeshje. Ai gjithmonë na befason me diçka të mirë.”, ka deklaruar Suarez pas ndeshjes.

 

SHPËRNDAJE