Moderatorja e njohur, Luana Vjollca ka vizituar Kompleksin Memorial “Adem Jashari” në Prekaz.

Luana tha se kjo vizitë e saj në Prekaz është më ndryshe, por nga më të vlefshmet.

“Ai është i gjallë”. Heroi unë, Komandant Adem Jashari. Sot në Prekaz, një vizitë ndryshe, por nga më të vlefshmet. I përjetshëm qoftë kujtimi yt dhe i familjes tënde që sakrifikuar për lirinë që sot e gëzojmë ne. Lavdi dëshmorëve të lirisë”, ka shkruar moderatorja poshtë fotografive.

SHPËRNDAJE