Liverpooli ka vlerësuar interesimin e PSG-së për Philippe Coutinhon dhe ka ardhur në përfundim se tentativat për transferimin e yllit brazilian nuk janë të mirëseardhura
Gjiganti francez kishte bërë tentativa për 25-vjeçarin verën e kaluar dhe sërish edhe këtë fat kalimtar ka shprehur interesim, transmeton Sportali.net.

Sipas të gjitha gjasave Coutinho nuk është për shitje dhe nuk dëshiron të largohet nga “Anfield”.

SHPËRNDAJE