Leonora Jakupi kishte dalë kundër thirrjes së Labit për protestë.


Labinot Tahiri gjatë ditë së sotme bëri thirrje për protestë dhe ftoi këngëtarët nga estrada për ta bërë një gjë të tillë pas vendimit të ministrit të shëndetësisë Arben Vitia, shkruan lajmi.net.
Leonora Jakupi ishte ndër personat e parë që doli kundër kësaj thirrje të ish-deputetit Tahiri, dhe thotë se ka njerëz që janë në nevojë më të madhe dhe nuk kanë mundësi t’i kthehen punës.
Por si duket këtë veprim të saj Labi e morri personale, pasi iu kundërpërgjigj në mënyrë të ashpër duke thënë “Shyqyr që paskan bo lajm për ty se rrallë të postojnë”.

SHPËRNDAJE