shqippallNga e djathta në të majtë… Qemajl Mustafa, Shqiprim Arifi, Ramush Haradinaj

 

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj është takuar me kryetarin e ri të Preshevës, Shqiprim Arifi dhe ish kryetarin e Gjilanit që vije nga radhët e PDK-së, Qemajl Mustafa, njofton agjencia e lajmeve “Presheva jone”

Duket se takimi ka ndodhur diku në rrethinën e Gjilanit dhe Haradinaj ka qenë i ftuar në një aheng,

Në këtë mbrëmje, që të tre politikanët duken të relaksuar dhe se gjithçka ka shkuar në frymën e shoqërisë.

Shqiprim Arifi është zgjedhur kryetar i ri i Preshevës pas koalicionit me partinë e Riza Halimit, duke e quar në opozitë pas shumë vjetësh, Ragmi Mustafën.

SHPËRNDAJE