Kjo është rezidenca e re e David Beckham (FOTO)Ish mesfushori i disa skuadrave të njohura David Beckham, sapo ka blerë një rezidencë prej 190 milionë euro në Los Anxhelos.

Rezidenca e blerë nga Beckham, është ndërtuar në vitin 1988, ka 123 dhoma, 14 prej tyre janë dhoma gjumi, e po ashtu ka edhe 27 banjo.

Rezidenca e njohur me emrin Spelling Manor, ka edhe një palestër, një parking për më shumë se 100 automjete, fusha tenisi dhe është e pajisur me teknologjinë e fundit.

sdsd-1

SHPËRNDAJE