frdssdsAktorja franceze Virginie Gervais ka jeni duke folur për të në Euro 2016. Bukuroshja 37 vjeçare ka bërë ca parashikime sexy duke shnuar rezulatat ne topat (cicat) e saj për ndeshjet te disa ekipemeve evropiane me emër, shkruan agjncia e lajmeve “Presheva Jonë”

Franca as pas 48 oreve behet se nuk e dine pse humbi me Portugalinër. Pas disa “hetimeve” duket se Franca  e paska “zbuluar” ps eka humbur me prtugezten e cila me merita ja rremebu kupen Eripinaen Eiuro-2106-të.

 

albb11Dhe tash kur te thehet kerri, hspesh dalin shume aresye dhe gjendet faji. Në kete rast francezet nuk ju lene fjain e “lojtarëve te dobet dhe te paafte perballe portugezeve por , nje bukurushe fracbneze me emrin Virgjinia cila disa ore para ndeshjes kjo tifoze e  zjarrtte n tana anët.. ne cicat e saj paska dhene nje prognoz ne favor te Frances, qe duket se ja ka futur kot vetem sa per te u rteklamuar pak ne gazeta.
Gazeta frankofone  kane dalur sot me nje titull inetesant si ky :”Ne e dimë pse France humbur..” (“On sait pourquoi la France a perdu”) duek ju referuar bukuroishes me emerin Virginie Gervais, një ish-aktore në filma të rritur parashikuar një fitore për Blutë të dielën e kaluar. Kjo prognozë sexy jno vetem me Fracnen por edhe me Sqiperine ja ka futur kot.
Sipas Virgini, Franca do te mund mundi Shqipërinë, 1 me 0, Shqiptaret do t’i thoi falemnderit sepse Franca ja dha Shqipëris jo 1 gol,  por dy (2-0) e cila duket kishte besim te madh te futbollistet shqiptar, qe sigurisht ne France ajo ka marre treme nga Cana, ka shkruar agjencia e laljemvee “Presheva Jonë”

 

frespAjo me këto progmnoza edhe pse kuturu e quajti veten “Vivi Octopus” në vitin 2012 për nder të Paul oktapod ka dhënë parashikime të sakta në Euro 2016. Edhe pse rezultatet nuk ishin të drejtë, ekipi fitues ishte i njohur. Sexy Orakulli ka parashikuar një fitore të tillë për Francën kundër Shqipërisë 1-0. Blutë kanë fituar në fund 2-0. Ajo parashikoi një fitore franceze ndaj Gjermanisë 2-1. Mannschaft humbur 2-0. Vetëm kundër Zvicrës se ky tifoz i Paris Saint-Germain ishte e gabuar. Përsëri ajo pa ekipin kombëtar humbur 1-0. Zvicra në fund të lidhura 0-0.
Por Virginia humbi prognozë esaj  më të rëndësishme. Një nga më të fundit! Ajo parashikoi një fitore 2-1 francez. Për fat të keq për të, Portugalia fitoi 1-0.  Bukrushja frabnceze vewrtet humbi me progonza, pro fitoi ntelfoni i seciles tash e tutje nuk i ndalet se cingrruari..frrrf

SHPËRNDAJE