32-vjeçarja me orgjinë armene është bërë e njohur se bashku me anëtarët e tjerë të familjes me anë të një reality-show, ku gjithë familje rrëfen jetën e përditshme.

 

 

V A ZH D O N….përmes klikimit në Like

PO PSE LIKE ?

Qëllimi LIKE është thjesht për ruajtjen e të miturve për t ‘mos i shikuar këto foto që nuk i takon  moshës së tyre. Normalisht facebook duhet të posedojnë të rriturit dhe jo fëmijët. Prandaj, për cdo shikim e këtyre fotove nga ana e  fëmijëve, përgjegjës janë prindërit e tyre ose që i lejojnë  ose që ju kanë mundësuar të hapin fb. falemnderit për mirëkuptim !

REDAKSIA

[wp-like-locker]Në prezantimin e linjës së re të veshjeve intime, modelja ka treguar thuajse gjithçka. Ndërsa nuk mungojnë dhe fotot e fundshpinës së saj, që siç shkruajnë mediat amerikane, e kanë bërë të Karadashian të njohur në gjithë botën.

“Kam mësuar shumë nga eksperiencat dhe prioritetet e mia në jetë kanë ndryshuar totalisht”, është kjo deklarata e dhënë nga Kim Kardashian, raporton noa.al.

Në vijim ajo shprehet se, “Besoj akoma në dashuri, jam e dashuruar me idenë e dashurisë. Besoj se ky është gabimi im”.
[wp-like-locker]

Modelja Kim Kardashian ka vendosur të mos ketë më tabu në jetën e saj pas divorcit me basketbollistin Kris Humpshire, pas vetëm, 72 ditësh martesë. Në setin e ri të fotot që ka publikuar në media, vajza e njohur në botën e spektaklit, duket më provokuese se kurrë.

Më pas ajo ka nisur dhe suksesin në [wp-like-locker]biznes ku është prezantuar me një linjë çantash për femra dhe së fundi me veshjet intime seksi. Për linjën e veshjeve intime, Kardashian duket se nuk ka pasur nevojë për modele, duke i prezantuar vet ato.

 

Është zgjedhur nga revista prestigjioze Forbes si ylli mediatik i momentit për shfaqjet e shumta në televizor, gazeta dhe në rrjetin e internetit. Në këtë mënyrë vlerësimi erdhi pasi ajo vendosi të mos shfaqej më duke pozuar me fizikun e saj për fushata të ndryshme publicitare, për një vit rresht.

E megjithatë Kim Kardashian gjeti një tjetër mënyrë për të tërhequr vëmendjen e fansave të saj. Në fakt në profilin e saj të Twitter bukuroshja ka publikuar disa fotografi sensuale vetëm me të brendshme, madje duke përdorur një efekt special dyfishimi të pamjeve në foto, që duhet thënë se i ka shtuar sensualitetin.

Suksesi ka qenë mëse i garantuar…

 

 

Kim Kardashian di si të jetë në qendër të vëmendjes. Kur nuk ka më lajme nga jeta e saj private, mjafton një dalje në pishinë, apo një koleksion i linjës së re të veshjeve intime dhe të plazhit, që ajo të kap faqet e para të medieve rozë.

 

Së fundi, Kardashian është fotografuar në Republikën Domenikane teksa është duke pushuar në një hotel luksoz së bashku me familjen e saj.  Fotot janë bërë në pishinë me rroba banjo, ku bien në sy format e kolme të trupit.

 

Edhe pse fotot thuhet se janë bërë rastësisht, në fakt ecja e Kim tregon se 32-vjeçarja po bën prova për të bërë ndonjë prezantim si modele. Bikini që ka veshur 32-vjeçarja mban firmën e familjes së saj, e cila pas suksesit në reality-shou ka nisur dhe biznesin e modës me prodhimin veshjeve intime dhe çantave për femra.[/wp-like-locker]

 

SHPËRNDAJE