Gold1-592x330Këngëtari i shumë përfolur kohëve të fundit Gold Ag ka thyer rekord në Youtube. Kënga e tij “Shqiptar”, e cila është lansuar në internet një javë me parë ka mbi 2 milion klikime.sa shipatre ka Kosova me gjthe Luginen e Preshevës&Kosoven Lindore shkruan agjencia  e lajmeve “Presheva Jonë” duek shtuar se krej eshte ekuptueshme pse eshet e shenjster te gjakytave serbe dhe te emdiave te Beogradit..

Arian Agushi, përgjatë një jave , kishte qenë temë debati në shumë medie, gjithashtu dhe në portale të ndryshme pasi që në tekstin i këngës përmendeshin edhe figura të njohura publike.

 

SHPËRNDAJE