kimmnbNdonëse ka një stil të veçantë të veshjes dhe të këndimit, por duket se edhe Jonida Maliqi është ‘infektuar’ me Kim Kardashian-in.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar sot një fotografi në Instagram, ku shfaqet me një ngjashmëri të madhe me yllin 35-vjeçar,

Edhe fansat dhe miqtë kanë pasur të njëjtat komente, duke mos hezituar t’a quajnë atë “Kim”./BS/kimmm

SHPËRNDAJE