U transferua me shumë bujë nga Real Madrid te PSG, mirëpo Jese Rodriguez nuk arriti ta tregojë vetën në asnjë ndeshje qe nga fillimi i këtij edicioni.

Sipas mediave spanjolle dhe franceze, Jese tashmë ka pranuar ti bashkohet skuadrës spanjolle të Las Palmas, pasi nuk ishte në planët e Unai Emery për vazhdimin e sezonit.

SHPËRNDAJE