Ajo zakonisht shihet duke bërë plazh në Miami, duke ekspozuar gjithë linjat e saj të mrekullueshme. Por, 37-vjeçarja Jennifer Nicole Lee merret edhe me biznes. Dhe, dje është fotografuar pikërisht në një takim të tillë. Por, edhe këtë herë nuk mund të mos binte në sy se sa provokuese është 37-vjeçarja. Aq më tepër që kishte veshur një fustan shumë të ngushtë dhe të shkurtër, jo normal për një takim biznesi. Ishte veshur dicka seksi, hot-hot..Po ju a do ta kishit marrur kështu në punë ?…Sigirsht meshkujt do të thoshin po  e vjazat jo..dihet…[wp-like-locker]

Leggy: The tanned and toned exercise queen looked leggy in her figure-hugging dress and sky-high stilettosLeggy: The tanned and toned exercise queen looked leggy in her figure-hugging dress and sky-high stilettos

Hard at work: The Wellness Author and Actress was spotted having a meeting outside her office building

Studious: Jennifer carefully studied her iPad, which featured a Louis Vuitton monogrammed case

Planning: She was apparently in intense discussions regarding color schemes for her new business

Risque: Jennifer was at the risk of exposing more than she bargained for when she bent over to pick up some papers from the table

What's her secret? The fitness icon recently tweeted that she was bringing Hollywood's Best Kept Beauty Secret to Miami

[/wp-like-locker]

SHPËRNDAJE