Gjyqtarja e talenteve të “American Idol”, pas dy viteve në juri ka vendosur ti japë fund këtij angazhimi, duke thënë se i duhet më shumë kohë për veten e saj dhe fëmijët, shkruan noa

Shumë angazhime duket se kanë qenë për të, kështu që ajo nuk do jetë më gjyqtare në këtë format.

“Forbes” e ka zgjedhur Jennifer Lopez si artisten më me ndikim në botë duke kapërcyer kështu edhe Lady Gaga.

Siç raporton noa.al, në një set fotografik ku ajo pozon për “Vogue” Jennifer shfaq trupin e saj seksi duke pozuar në mënyrë provokuese, pas çlirimit nga angazhimet e deritanishme.

SHPËRNDAJE