Aktori Fatos Kryeziu ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM.

 

Ai mes tjerash theksoi se seriali vendor ‘Kafeneja Jonë’ është një ndër projektet më të shtrenjta filmike, shkruan arbresh.info.

 

Fatosi tanimë është edhe producent i këtij projekti filmik dhe për herë të parë ka pranuar të flas për anën financiare të serialit.

 

Për më shumë shikoni intervistën e mëposhtme.

SHPËRNDAJE