Ish luftëtari britanik i UÇK-së, Jon Harrison ka bërë të ditur kohë më parë se vuan nga kanceri.

 

Së fundmi ka nxjerrë në shitje edhe armët e tij në mënyrë që të fitoj para për tu shëruar nga kjo sëmundje.

 

Harrison përmes një postimi në Facebook i ka publikuar disa fotografi me armë me mbishkrimin “Ankandi është i hapur. Lutem të konkurroni për t’i blerë armët e mija dhe të më ndihmoni ta shpëtoj jetën time”.

Harrisonit i duhen 40 mijë funte për shërim./Albeu.com/

SHPËRNDAJE