Ndonëse është vetëm 21 vjeçare së shpejti ajo do të bëhet nënë. “Miss Shqipëria 2007” Irsa Demneri është pesë muajsh shtatzënë dhe pret të bëhet nëna e një vajze nga lidhja e dashurisë me nipin e Sali Berishës, një djalë shtatlartë i diplomuar për Juridik. Djali që quhet Endrit aktualisht punon në administratën e Bashkisë së Tiranës ndërsa është një frekuentues i rregullt i jetës së natës dhe i njohjeve të shumta që ka me vajzat VIP. Endriti është një i pasionuar pas markave dhe makinave të shtrenjta. Pasioni i tij dhe afrimiteti me vajzat e bukura është vërtetuar me lidhjen me Irsën që siç raporton Panorama tanimë që të dy do të vendosin të bashkëjetojnë dhe ka shumë gjasa që fëmija të jetë një vajzë.

SHPËRNDAJE