Nuk ishte vetëm Angelina Jolie ajo që me ekspozimin e këmbës së saj në ceremoninë e ndarjes së cmimeve Oscar tërhoqi vëmendjen duke u përfolur në Twitter. Në fakt kjo ka ndodhur edhe me Jennifer Lopez dhe me gjoksin e saj që thuajse i kishte dalë nga fustani ndërkohë që ngjitej në skenë. Një person hapi një profil në Tëitter me emrin @jLo-Nipple dhe vendosi statusin “a më patë mua”. Brenda pak orësh ky profil ka arritur në mbi 4 mijë ndjekës në Twitter.SHPËRNDAJE