Bukuria e saj është e njohur dhe e dalluar mirë në qarqet e modës e cila ka pushtuar viteve të fundit faqet e para të gazetave dhe revistave nga Ukraina deri në Zvcër e Australi si dhe vendet arabe.. Jo vetem kaq, ajo eshte e lezetshme, seksi e nxehtë sa s ta merr emndja qe e shkrine borën ende pa ra n’tokë…VAZHDON përmes LIKE...

[wp-like-locker]Modelja ruse Irina Shayk është tashmë një yll planetar dhe për të festuar joshjen e saj, revista gjermane GQ, i dedikon kopertinën e saj. Ja disa nga pamjet e prapaskenave.[/wp-like-locker]

Për cka Like ?…thjesht për mbrojtjen e  fëmijëve nga fotot, që nuk i takojnë  moshës (-18+)  së tyre.

Ju falemnderit për mirëkuptim !

REDAKSIA

SHPËRNDAJE