Skuadra e Interit ka filluar tashmë të mendoj për sezonin e ardhshëm,dhe me sa duket e ka kuptuar se gjeneratës së futbollistëve legjendarë(Cambiasso,Zanneti apo Stankovic) po i del ngjyra dhe duhet ndryshime.

“Jemi duke e monitoruar gjendjen e argjentinasit dhe jemi optimist se ai sezonin e ardhshëm do të vishet zi-kaltër” kanë deklaruar drejtues së shtabit millanello.

Ndërkohë sa për të rritur kurreshtjën e mediave,vlen të ceket se Lavezzi ka blerë para pak kohësh një apartament në Milano,cka e nxit edhe më tepër cdo tifoz që të mendoj se ai do të shkojë këtë verë në Milano.

SHPËRNDAJE