zahir-pajaziti

Haradinaj bën homazhe te shtatorja e Zahir Pajazitit

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj së bashku me disa anëtarë të këtij subjekti politik bëri homazhe te shtatorja e heroit Zahir Pajaziti, në kryeqytet.

 

Ramush Haradinaj ka vazhduar edhe te varrezat e dëshmorëve në Velani, tek varri i ish-presidentit Rugova, pastaj do të bëjë homazhe edhe në kompleksin e Jasharëve dhe në Gllogja

 

SHPËRNDAJE