DJ Khaled është një nga DJ me të njohur në botë.

Ai së fundmi është bërë baba i një djali dhe në llogarinë e tij në Instagram ka hedhur një video ku shihet bashkë me të birin, shkruan lajmi.net

 

Në video dëgjohej se si ai i kishte lëshuar Ezanin djalit të tij dhe kjo melodi sa vinte e qetësonte atë.

 

 

 

SHPËRNDAJE