Futbollistit i kombëtares, Jahmir Hyka ka shpërndarë sot një foto në rrjetet sociale, ku shihet duke pirë kafen e mëngjesit.

 

Gjithçka është në rregull, por 28-vjeçari habit me mbishkrimin tek fotoja e postuar. Ai i ka bashkangjitur fotos një mbishkrim, ku thotë: “I njëjti m*t përditë”, dhe bëhet fjalë për rutinën e përditshme që si duket po bezdis mesfushorin e Kombëtares në këto ditë dimri.

SHPËRNDAJE