Talenti shqiptar i futbollit zvicëran, 19-vjecari Granit Xhaka, pëlqehet shumë nga drejtuesit e CSKA-së së Moskës.

Në gjurmët e lojtarit të Bazelit ishin edhe disa klube të njohura si Milan Juventus dhe Lacio, por moskovitët mund të përfitojnë nga fakti që merkatoja në Rusi mbyllet më 24 shkurt.

SHPËRNDAJE