Fejohet Getoar Selimi, një nga rreperët më në zë në hapësirën mbarshqiptare. Vokalisti kryesor i grupit Tingulli Trent, i ka dhënë fund beqarisë pasi është fejuar me Florenta Islamin.
Getoar Selimi prej vitesh drejton grupin muzikor Tingulli Trent me një shtrirje të gjatë kohore falsë suksesit dhe bashkëpunimeve të shumta me artistë të tjerë nga Kosova dhe Shqipëria.
Geti siç njihet ndryshe kishte kohë që ishte lidhur me vajzën bukuroshe Florenta Ismaili. Madje edhe më herët ata kishin pozuar bashkë pa kurrfarë kompleksi.

SHPËRNDAJE