Organizata e njohur si “Organizata Kristiane” (Hristianska Organizacija) ka shfaqur publikisht një video duke djegur flamurin shqiptar, shoqëruar me thirrje raciste antishqiptare.

Shkup, 12 janar

Ne nje video te publikuar ne internet shfaqen persona të maskuar që duke kenduar kunder shqiptareve djegin edhe flamurin.  Ata bëjnë thirrje për bashkimin e krishterëve kundër shqiptarëve për zhdukjen e tyre.

Gjatë tërë videos së publikuar vijojnë titra në gjuhën angleze për të kuptuar mesazhin qe percillet.  (INA)

—————————————

KOMNTETET, REAGIMET E JUAJA:

 • Fatos Hajdari, Anxhi Bekaj Anxhi, Berat Luma et 34 autres personnes aiment ça.
 • 3 partages3 partages
  • MeTii RamosajOrganizat e k…. Qfar organizate me maske dilni pa to e kqyrim tani qa bohet me ksi organizata qe po i thon vetit edhe muslimanet kurrr nuk vdesin allahu eshte 1 ska zot tjeter perveq tij.

  • Sajmo Elkush me thote , a qihen kto maqedonaset …

  • Edison Fejzulla motrennnnnnnnnnnnnnn jua qifshaaaaa…..

  • Amadi Dibraju qisha rracen ku e kan e ku se kan serbt moterqimat se tan historin ju kena qi motrat

  • Albin Safermater makedonsku mrtvi i zhivi koj zadira zastavu

  • Klajd Caca per te ber si te fort jemi te paret ne shqiptaret,por veprat veprat na mungojn neve si komb 🙁 kemi vetem llafe asgje me shum ,e shikoni se ca bej ato mostrat e maqedonis ,çdo dit nje sulm kundr shqiptarve,ne kemi vetem llafe miq vetem llafe facebooku asgje me shum 🙁

  • Meriton Gashi O dardan ja paskan hjek trurin arvinit si duket.ata robchat tkan djeg flamurin o wlla,NE sjav shajtem fen po ata na poshtrun,e naj rrahen wllezrit..

  • Paemer DaimenDeri tani i kemi 2 Shtete Shqiptar,i dreti gati.si tja filloje ne maqedoni lufta mo ska ndalim deri ne Shtetin e 3 SHqiptar,pastaj bashkimi i trojeve shqiptare.dhe Sllavit ju qi nana per gjithmonë.ishalla zoti don qe te na beje nje Ënderr realitet.Sllavi duhet ta marre rrugen per be Russi.bye bye koha e Qellimit po afrohet edhe me afer! Amin !

  • Abib Dilaveri faren ja qi

  • Kristo KokainaKrejt ku kan ven per shpine Shqipetarit qe ti hajne majen e ka***. . . . . . . . Kjo djegeje flamuri nuk ka te beje me fene por me popullin Shqipetar qe jua ka shkerdhyer motrat gjithe jeten…

  • Xoni Xoni-egiropt kejt atyne qe e kan ba ket budallaki :d

  • Adrian Marku oooooooooooooo jau qift kali ma i mall ne shqipri motren ne pi ok ja u qifsha motrat ne pill aj si e ka djeg te dali vet se ken me ja qi ropt ne pill ju buthqira kurva lezbike rop qire ja u qift nja si e ka ma tmall ne shqipri motrat ……………………..……………….ropt ne pidh

  • Kelo Shqipe ku ta jen rrenjen e fisit do jua u shkerdhejm . o mama qima .. maqedonsa

  • Agim Ajdini Ato jan aq injorant saqe e djegin flamurin qe esht shembull i bashkjeteses nderfetare. Njeri fetar nuk i ben keto budallalleqe!

  • Erald Kocif u c k shkedhatat………..

  • Albin Saferedhe une ja qifshq ropt e motrat slaveve e maqedonve

  • Boy Alsta o ja qifsha ropt krej mqedonasve duhet po kete shtet shkerdhate kemi ne qe sben asgje per Shqipetaret dhe Shqiperine

  • Ar’tur Mor’inaropt ku ti kan ropqimt kurvat

  • Erion Halilaj roptttttttt ja u qi e kan tepru qetash

  • Kastrioti Nga Berati eshte vertetuar nga historia qe kush popull ,sistem , ideologji politike dhe fe ka djegur libra ,ka djegur edhe njerez me pas , kush ka djegur flamuj ka djegur edhe njerez ; nje katastrofe po ngjallet perseri ne ballkan , por , a do jemi te bashkuar ne shqiptaret apo do jemi te percare ?dicka nuk shkon me ne shqiptaret qe nuk bashkepunojme me njeri tjetrin .

  • Rijad Sulejmanio ja qifsha kejt gjallt shka i kin prmi tok ja qifsha kam thaan juve shka e kini djeg falamurin shqiptar ja qifsha nanat kejtve

  • Vis Fieraku na henkshin k….. kta edhe atyre qe u krruhet bytha!!

  • NIki Nikio trullan kta jon serb nuk jon shqiptar katolik se flamuri shqiptar esht katolikve vertet mos hani mut pldh ku jeni kan ne luft qe sjav qishit nanen srb me goj hani mut.

  • Ardian Str Robt sllavomaqedonve

  • Lidos Gamias ju qifsha ropt kurva te qifsha greket maqedonin serbet hajdeni krueni bythen me ne kurva ….kush te mundet te djegi flamurin maqedonas dhe ta vej ne internet

  • Enri Gjondrekaj o admin, ata qe djegen flamurin jan vetem disa maqedonas bythqira, kristianet e vertete nuk do ta benin kurr nje gje te tille, edhe kujdes ti admin, sepse nuk eshte hera e pare qe fyen kristianet

  • Klajdi O Albanos ropt atyre qe e kane djegur flamurim tone . motr.t kudo qe ti ken

  • Erioni TheEagle shqiptari nuk duron kshu poshtersish…ashtu sic e kerkon armiku do gjeje prandaj mblidheni theben fort moj maqedoni se te erdhi dhe ty koha….next is greece ne Cameri..Shqiperi e bashkume 4ever ♥♥♥

  • Ossman Bajramiuh robt e maqedonasve jau qifsha po pasi qe jeni aq trima do tju vije fundi edhe juve se kurre nuk keni eksistu se ky flamur te cilin po e djegni ka me ju qi robt ka me ju zhduk prej faqes se dheut e kini besen e shqiptarit

  • Arjan Tafaorganizatè kriminele qè meret me tè tilla poshtersira turp turp.

  • Florent Beka Muslimm 4 Ever

  • Duaana Unknoww ooo Mjaft Me dhe ju,shani,por shani diqysh me avash mo na flliqet.Ku Kultura :((

  • Arben Valentina Cuni kosova kurr sa kan islamike veq turku e ka ba kta marre per ata qe e muhojn fen e te parit turp me ju ardh po veq njerzt pa shkolle e bajn keta e sa i perket kti flamuri shkit e maqedonet gjithmone jan mundu me qit ndarje midis shqipetareve me prapavi politike po turp asht ta shajsh fen e tjetrit mas pari shqip nuk luten disa qe i pash ilala allah a qa po di une ku jan kto fjal arabe qe as vete ndoshta sja din kuptimin veq e shkruajn qashtu se sdin ma shum ju kisha kshillu ta lexoni sadopak historine e shqiptarise disave qfar shprehjesh perdorin njerzit turp nuk vlen mu kan shqipfoles duhesh mu kan shqipetare me zemer e shpirt e jo fetar po shqipetare ska kisha as xhamia feja e shqipetarit eshte shqiptaria

  • Duaana Unknoww Ju Trima Me Shkronja shum dini vendin ku duhet me shajt e ktu shani kot,veq sa ju beni qefin legenave,se per kte na ngacmojn te fshehur ne maska,qe pastaj te qeshin me ne,ju trima shkoni maqedoni atje shani.

  • Florenc Ceraturp kush e pelqen dhe i ben like

  • Remzi Aliumaqedonte mendojn se nuk egziston askund shqiptare ne bot mire po e kan gabim shum sepse uniforma dhe armet e uqk gjinden diku edhe pse jetoj paris nese do behet lufta 2 do jem

  • Meli ÇelhakaNuk jane te paret,dhe nuk do te jene as te fundit. 🙁 . Keshtu eshte kur ke pushtetare qe jane me keq se gomeret.. Po nuk ngriten ze ata,per ate simbol qe perfaqeson historine e nje vendi eshte e kote qe vazhdojme e shajme neper forume

  • Duaana Unknoww Mos beni Like O papakaa
   i bejen sikur te pelqej qe kan ber kte.po aman se ka njerz sdin as like qa dmth o zot o zot

  • Adnand Myrtezaserb jane ata qe kan ber kete gjest

  • Duaana Unknoww ramiz ta ha zemren.mpelcej ajo qa the bre
   se nime ata mendojn qe nk ka shqiptar e nk e din qe uqk e kan andejna

  • Adnand Myrtezapo a ka shqiptare aty afer tja u tregojne qefin ku eshte uqk zgjohuni sa seshte vone tani flamuri pastaj shtepit me vone dhe njerzit

  • Duaana Unknoww adnan ne nga dhoma e ngroht ulur krevat sa let me shar njerz dhe me ju dhan mendim tjerve qa me ber 🙁

  • Klajd Caca BRAVO Duaana tpakten te zejn mend qe sharjet jan te kota siç e thash ne komentin e me siperm ne kemi vetem llafe boshe asgje me shume

  • Denny Dennis o te qifsha ropt

  • Andi Limija qifsha at moter ku ta ken rop qimat

  • Shehu Ali do ti qi si fis kush e ka djegur

SHPËRNDAJE