AHZ thyen sajtin e Qeverisë maqedonase
Siç bëhet e ditur nga grupi AHZ (Albanian Hackers zone), sot është thyer sajti i Qeveris së Maqedonisë “
Ju njoftojm se sot me daten 12-03-2012 eshte thyer nga grupi AHZ sajti i qeveris maqedone www.mbrod.gov.mk

– Ne ket faqe jan vendosur logo me flamurin shqiptar dhe mbishkrime shqip, thuhet ne nje komunikatë ardhur në redkaisnë tonë nga Albanian Hackers  Zone   – AHZ

Ne gjithmone do ju urrejm ju
Sepse edhe ju jeni skllav sikur serbet, greket dhe ruset
Sepse vetem ju i nenqmoni shqiptaret
qka paten faj shqiptaret ne maqedoni qe i lenduan
populli maqedon eshte po ashtu sikur populli serb .
E nenqmoni nje popull qe ka vlera te medha e ata jane Shqipetaret dhe me koke larte do te jene gjithmone
SHPËRNDAJE