2342355

Rita Ora është fotografuar sot në Abu Dhabi Grand Prix teksa i dashuri i saj i përfolur, Lewis Hamilton, u detyrua të dorëzonte kurorën e tij të Formula 1.

Ish-kampioni humbi titullin e tij, pavarësisht se përfundoi garën para fituesit Nico Rosberg. Këngëtarja 26 vjeçare dukej e tensionuar ndërkohë që ka qëndronte në garazhin e Mercedes.

As Rita dhe as Lewis nuk e kanë konfirmuar romancën e tyre, por dyshja është parë bashkë në rastë të shumta.

253d006a00000578-0-image-a-2_1422819079069

SHPËRNDAJE