capture-27

E përditshmja sportive madrilene “AS”, ka bërë të ditur formacionin me të cilin Real Madrid pritet ta fillojë “El Clasicon” kundër Barcelonës të shtunën.

 

Keylor; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Modric, Kovacic, Isco; Lucas Vázquez, Benzema dhe Cristiano, pritet të jetë formacioni bazë i “Los Blancos”,

Ndeshja mes Barcelonës dhe Real Madridit do të luhet në Camp Nou, të shtunën, nga ora 16:15

xavi_1480661826-9819797-7

 

SHPËRNDAJE