2016-11-22-19-57-08-1309664571Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Sevilla – Juventus

 

Sevilla dhe Juventus kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

 

Sevilla: Rico, Mariano, N’Zonzi, Rami, Pareja, Escudero, Iborra, Mercado, Vitolo, Vázquez, Vietto

 

Juventus: Buffon; Dani Alves, Rugani, Bonucci, Evra; Khedira, Marchisio, Pjanic; Cuadrado, Mandzukic, Alex Sandro

 

SHPËRNDAJE