Mrekulli në qelinë nr.7’ me protagonist Aras Bulutin është duke shkruar historinë, për kinematografinë turke ky është filmi i parë që transmetohet në Netflix, dhe për suksesin po flasin vet shikuesit, shkruan lajmi.net.
 
Ylli i futbollit Neymar paska shikuar filmin së fundmi, dhe si shumica e publikut edhe ai ka mbetur i fascinuar nga aktrimi i ‘Memos’ dhe ‘Ovas

Sulmuesi brazilian ndau një postim në Instagram ku shkroi: Ata që kanë fëmijë e dinë se çfarë po mendojë tani, e ata që nuk kanë është e njëjta gjë… dashuria i bashkon të gjithë. Kam qarë si një fëmijë

SHPËRNDAJE