vokrrKryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri dhe sekretari Eroll Salihu, kanë bërë “selfie” me Cristiano Ronaldon, apo më mirë thënë momentin kur Portugalia ngriti në qiellin e Francës trofeun e “Euro 2016”.

Drejtuesit e FFK-së, e kanë ndjekur këtë ndeshje në tribunat “VIP” të stadiumit.

Sigurisht, ata e shfrytëzuan rastin për foto në momentin më kulmor të mbrëmjes.

SHPËRNDAJE