Kerkojme falje qe foton nuk mundem ta qesim komplet..per shkaqe teknike, per shkak gjatesise ( mbi 2 metra..) te kesaj bukuroshes, fotomodeles Eve…Por, nese klikoni mbi foto, keni rastin ta shifni komplet..:-)))

Meshkujt, duhet hypur ne shkalle per t ja dhuruar nje puthje Eves. Pak si gazep per juve djelmosha a? Vec, s’ka lezet pa gaezep ! :-)))

31-vjeçarja është 2 metra e 3 centimetra e gjatë dhe koleget e saj duken xhuxhe kur përballë kanë Eve.

Presheve, 1 janar  / AIK – Presheva Jone

Modelja u bë e njohur vetëm në nëntorin e kaluar kur një revistë e nxorri për herë të parë në kopertinë me bikini. Eve, nga Kalifornia, tashmë është një modele full-time, aktore dhe gjithashtu bën mundje me meshkujt për 400 dollarë në orë. Ajo thotë se gjatësinë e ka të trashëguar nga prejardhja e saj gjermane dhe hollandeze: “Të gjitha femrat e familjes sime janë të gjata.”

 

SHPËRNDAJE