Era Istrefi gati për të hyrë edhe më fuqishëm në skenën ndërkombëtare  (Foto) Këngëtarja e njohur Era Istrefi duket se i ka mbledhur forcat për ta ri-marrë vëmendjen maksimale në vend dhe jo vetëm.

Ajo nëpërmjet publikimit të një fotografie ka treguar se është duke punuar për hitin e ri, shkruan lajmi.net

“Muzika është kaq e bukur saqë nuk mund ta dëgjoj. Dua që ju ta dëgjoni atë. Duke ardhur…”, ka shkruar Era e cila ka lënë të kuptojmë se shumë shpejt po vjen një këngë  e re nga ajo.

Ndryshe kujtojmë se këngëtarja prishtinase ka qenë emri më i komentuar i vitit që po lëm pas me këngën ‘Bon bon’./lajmi.net

SHPËRNDAJE