E dashura e Cristiano Ronaldo-s, modelja Irina Shayk, “realizoi një gol” të shkëlqyer, ndërsa u publikuan fotografitë e saj si vajza koopertinë e “Sports Illustrated 2011”.

Rusja u zgjodh fituese midis dhjetë modeleve më të pashme në botë dhe në imazhet e botuara, kuptohet lehtësisht përse ishte në gjendje të renditej e para.

Me linja perfekte dhe një pamje të mrekullueshme, mund të thuhet se “Shayk” realizoi një gol duke “qëndruar” në vend, diçka të cilën i dashuri i saj fitues i Topit të Artë nuk është ende në gjendja t’a bëjë.

SHPËRNDAJE