Dua Lipa në rrugë të drejte, mbulohet, shkon në xhami… këtë herë ka vendosur që të bëjë dicka në shenjë espekti për të gjithë myslimanët dhe sidomos vendin ku do të këndonte, njofton agjencia e lajmeve “Presheva Jonë”

Duket se këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka vizituar një nga xhamitë në Abu Dhabi, me ç’rast ka bërë edhe disa fotografi e mbuluar me shami.

Ajo ka publikuar disa fotografi në rrjetet sociale, ndërsa thotë e ka parë xhaminë më të bukur në Abu Dabi. Fotografitë i ka bërë Pixie Levinson.

“Para koncertit në Abu Dabi vizituam xhaminë më të bukur. Isha e nderuar, faleminderit”, ka shkruar ajo në Facebook.Résultat de recherche d'images pour "dua lipa"

L’image contient peut-être : 1 personne

SHPËRNDAJE