Prizren, 5 shkurt – ”Tradhëtia” ishte arsye e ndarjes së Diellza Kolgecit nga i dashuri, basketbollisti Edis Kuraja, dhe më pas doli lajmi se bukuroshja kosovare ka filluar një lidhje të re dashurie me një djalosh nga Prizreni i cili me profesion është arkitekt, shkruan Editorial.

Noli Fetoshi, quhet djaloshi që i’a ka rrëmbyer zemrën vajzës së ekranit. Noli jeton në Prizren dhe punon si arkitekt, ku edhe ka mbaruar studimet në këtë drejtim. Diellza nuk e komenton këtë lidhje, ndërsa ka tentuar që ta mbaj të fshehur e duke mos dashur të bëj publike asgjë në këtë drejtim, por ja që ne siguruam edhe një foto ku cifti janë së bashku me disa miq të tyre.

SHPËRNDAJE